Czym jest Mobilny Fryzjer?

Czym jest Mobilny Fryzjer?

Czym jest Mobilny Fryzjer?

Mobilny Fryzjer? A co to takiego? Do niedawna takie pojęcie w zasadzie nie istniało w naszym środowisku. Odkąd pamiętam wszyscy byli przyzwyczajeni do tego że po usługę fryzjerską należało pójść do dobrego salonu, odczekać swoje w kolejce (jeśli nie byliśmy umówieni) i dopiero wtedy można było usiąść w fotelu i czekać na strzyżenie, modelowanie czy upięcia okolicznościowe…

Wraz z rozwojem naszego rynku, coraz więcej osób zaczęło zaniedbywać comiesięczne lub częstsze wizyty u fryzjera. Przyczyniły się do tego przyziemne sprawy:
-duża odległość do salonu
-brak możliwości zaparkowania samochodu
-czy chociażby najczęstszy wróg wszystkiego – „brak czasu”

Rozwiązaniem wszelkich problemów jest prosta zmiana. Zamiast pójścia do fryzjera, to fryzjer przyjedzie do nas!
Przyjedzie prosto pod same drzwi i wykona usługę bezpośrednio u nas w domu, biurze, hotelu czy innej lokalizacji.
Oszczędność czasu i pieniędzy wydanych na dojazdy.

Te go typu suługi zamierzam również sama świadczyć jako nieliczny Mobilny Fryzjer w Rzeszowie! Same superlatywy – najważniejsze że tego typu usługa niczym m nie rożni się od zwykłej wizyty u fryzjera. Nasz mobilny fryzjer lub fryzjerka przyjeżdża do nas ze wszystkimi potrzebnymi narzędziami, a nawet z profesjonalnym składanym krzesłem fryzjerskim.

 

 

SOCIAL MEDIA

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?